KONST / Litografier / Färglitografi 13778136
nr 1377 8136
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 38x28cm, yttermått inklusive ram: 65x52cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:59:24
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
3.200 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer